Lena Style – Příčesy a paruky z umělých i pravých vlasů

Pořiďte si stylové vlasové příčesky

Naše společnost působí na trhu od roku 1992. Již přes 25 let se tedy věnujeme prodeji paruk a příčesů. Nakupovat můžete v kamenných obchodech i e-shopu. V naší nabídce najdete paruky z pravých vlasů, vlasové příčesky a speciální vlasovou kosmetiku na paruky. Pořiďte si u nás nový účes i vy!

  • Masarykova 739/8
  • Lysá nad Labem
  • 289 22
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Naše společnost je na českém a slovenském trhu od roku 1992

Jsme výhradními dovozci značkových modelů Ellen Wille oceněných v USA cenou AWARD. Již více než 25 let se věnujeme prodeji paruk a příčesů. Odborně provádíme regenerace starších paruk. Nakupovat můžete v kamenných obchodech i na e-shopu. V naší nabídce najdete paruky a příčesy z umělého vlákna ale i z pravých vlasů. Nabízíme speciální vlasovou kosmetiku na umělé vlákno i pravý vlas. Na naší poradenské lince 326 321 732 se vám bude věnovat odborník s 20-ti letou praxí.

Kvalitní paruky a vlasové příčesky

Navštivte jednu z našich prodejen a zakupte u nás paruky z pravých vlasů či umělého vlákna. V našem sortimentu nenajdete zboží, které se po prvním umytí zničí, zacuchá a dál jej používat je možné leda tak na maškarní. Nabízíme vám vysoce kvalitní paruky a vlasové příčesky. Síť našich obchodních partnerů najdete po celé České republice. Firemní kamenné prodejny můžete navštívit v Mladé Boleslavi, Ústí nad Labem, Valašském Meziříčí a v Jihlavě. Čekají na vás paruky z umělého vlákna i pravých vlasů.

Kosmetická péče o jednotlivé modely

V naší nabídce nechybí ani kosmetika určená k péči o jednotlivé modely. Nevíte, jak o své vlasové příčesky či paruky co nejlépe pečovat? Zeptejte se našeho odborně školeného personálu. Ten vám nabídne kvalifikovanou pomoc a poradí, jaká kosmetika a péče je nejvhodnější právě pro váš typ paruky. Podle požadavků trhu pravidelně obměňujeme naše zboží.Vyberte si u nás ze širokého sortimentu standardních i luxusních modelů. Pořídíte také umělá obočí, řasy i turbany a šátky pro alopatické pacienty.

Chcete nakupovat pohodlně? Navštivte náš internetový obchod a objednejte si zboží online! Pokud vámi objednané kousky nebudou na skladě, dodáme je do 10 dnů. Kontaktujte nás i v případě, že na webu nenajdete konkrétní typ zboží, na který jste zvyklí! Je možné, že jej najdeme na skladě. V opačném případě vám rádi poradíme podobnou variantu střihu či barvy.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.